Mateusz Klich dobił do dwucyfrówki. W meczu ostatniej kolejki pokonał polskiego bramkarza

Data dodania: 05-05-2019 18:01

Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United w meczu ostatniej kolejki The Championship. Pawie przegrały 2:3 na wyjeździe z Ipswich Town, ale i tak zagrają w barażach o awans do Premier League.

Klich w 45. minucie trafił do siatki na 1:1. To 10. gol 28-letniego pomocnika w tym sezonie.

Mateusz Klich rozegrał całe spotkanie, a 90 minut na ławce rezerwowych przesiedział Mateusz Bogusz. Całe spotkanie w bramce Ipswich Town zanotował Bartosz Białkowski.

Leeds United zakończył sezon na 3. miejscu i w pierwszej rundzie play off o awans zagra z Derby County. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 maja o 18:15 w Derby, a rewanż 4 dni później w Leeds.

Ipswich Town Białkowskiego spadło z Championship, zajmując ostatnie miejsce.