Leicester City odniosło ósme ligowe zwycięstwo z rzędu! Podopieczni Brendana Rodgersa pokonali na wyjeździe Aston Villę

Data dodania: 08-12-2019 17:23

W 16. kolejce angielskiej Premier League Aston Villa przegrała u siebie z Leicester City 1:4 (1:2).

W pierwszej połowie padły trzy bramki. Najpierw na listę strzelców w zespole gości wpisał się Jamie Vardy. W 41. minucie rezultat podwyższył Kelechi Iheanacho, a bramkę kontaktową dla drużyny gospodarzy w 45. minicie strzelił Jack Grealish.

Następnie w 49. minucie gola zdobył Jonny Evans, a kwadrans przed końcem drugie trafienie zaliczył Vardy.

To była ósma wygrana "Lisów" z rzędu. Znajdują się obecnie na 2. miejscu w tabeli Premier League i mają na swoim koncie 38 punktów. Warto dodać, ze tracą osiem do prowadzącego Liverpoolu FC.

16. kolejka angielskiej Premier League

ASTON VILLA - LEICESTER CITY 1:4

Bramki: Jamie Vardy 20, 75, Kelechi Iheanacho 41, Jonny Evans 49 - Jack Grealish 45