Kolejny zgrzyt w Bayernie. Gwiazdor był wściekły i dał temu upust (VIDEO)

Data dodania: 13-09-2017 8:31

Atmosfera w Bayernie Monachium jest ostatnio nerwowa. Najpierw pojawiły się plotki o odejściu Carlo Ancelotti'ego do Chin, potem ukazał się głośny wywiad z Robertem Lewandowskim, a teraz doszło do nieprzyjemnej sytuacji podczas meczu Ligi Mistrzów z Anderlechtem Bruksela.

W 78. minucie Ancelotti zaordynował zmianę, zdejmując z boiska Francka Ribery'ego. Francuz nie był zadowolony z decyzji trenera. Schodząc z murawy, rzucił koszulkę w kierunku ławki rezerwowych.

Ancelotti nie ukrywał potem, że był rozczarowany postawą Ribery'ego.

Rozumiem, że każdy chce grać po 90 minut. Nie rozumiem jednak reakcji Ribery'ego. Będziemy musieli porozmawiać

- zapowiedział trener Bayernu.

Włoch wyjaśnił też wszystkim powód zmiany. Okazało się, że nie miał do piłkarza większych uwag, jeśli chodzi o grę.

Gra była pod kontrolą, a Franck miał w niedzielę problemy zdrowotne i nie trenował. Chciałem dać mu odpocząć. Do tego miał na koncie żółtą kartkę. Chyba nie wziął tego pod uwagę, ustępując miejsca Thomasowi Muellerowi

- komentował Ancelotti.

Bayern wygrał w 1. kolejce z Anderlechtem 3:0. Jednego z goli zdobył Robert Lewandowski.

Cena Mistrzów - ile kosztuje zwycięstwo w Lidze Mistrzów?

Barcelona pokazała trzeci komplet strojów. Kibice zachwyceni, ale nie brakuje porównań do innego klubu