Grzegorz Krychowiak z pierwszym golem w sezonie. Lokomotiw przegrał u siebie (VIDEO)

Data dodania: 26-08-2020 22:00

Grzegorz Krychowiak w meczu 5. kolejki rosyjskiej Premier Ligi strzelił swojego pierwszego gola w sezonie. Bramka Polaka nic nie dała jednak ekipie ze stolicy, bowiem Lokomotiw Moskwa przegrał 2:3 z Achmatem Groznym.

Krychowiak trafił do siatki w 77. minucie, strzelając ostatniego gola w tym meczu. Wcześniej Achmat prowadził 1:0 od 3. minuty po golu Iljina i 2:0 po bramce Timofiejewa w 45. minucie. Gospodarze kontakt złapali w 48. minucie po karnym Antona Miranczuka, ale 10 minut później goście znowu prowadzili dwoma trafieniami.

Achmat kończył mecz w dziewiątkę. W 62. minucie przy stanie 3:1 z boiska wyleciał Bystrow, a w 90. minucie czerwoną kartkę dostał Szwiec.

Maciej Rybus cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych Lokomotiwu. Zespół z Moskwy po 5 kolejkach ma 7 punktów i zajmuje 5. miejsce.