Nie podbił Lotto Ekstraklasy, ani nie został gwiazdą reprezentacji. Teraz strzelił drugiego gola w sezonie w niemieckiej 3. lidze

Data dodania: 20-09-2017 21:58

Polski bramkarz Kamil Miazek przebywa w Anglii. 21-letni golkiper dostał szansę testów w Leeds United.

Swoją drugą bramkę w sezonie, Kobylański zdobył w środowym meczu z VfR Aalen 1921 rozgrywanym w ramach 9. kolejki 3. ligi niemieckiej. Polak wszedł na boisko w 71. minucie, a do siatki trafił 14 minut później. Był to gol na 1:0, ale gospodarze nie dowieźli zwycięstwa do końca. Przyjezdni wyrównali bowiem w 90. minucie.

Mecz mógł ułożyć się inaczej, gdyby w 30. minucie goście wykorzystali rzut karny. Bramkarz Preussen Muenster Nils-Jonathan Koerber obronił jednak uderzenie Gerrita Wegkampa.

SC Preussen Meunster zajmuje po 9 kolejkach 12. miejsce w tabeli z 9 punktami na koncie.

Sanchez wyląduje jednak po drugiej stronie Manchesteru?

Kolejna gwiazda zostaje na Estadio Santiago Bernabeu. Miliard euro odstępnego!