Fantastyczna akcja i bramka Adriana Mierzejewskiego. Gol w stylu Messiego (VIDEO)

Data dodania: 06-09-2020 15:15

Chongqing Lifan pokonało na wyjeździe 2:1 (2:0) Tianjin Teda w spotkaniu 9. kolejki chińskiej ekstraklasy. Znakomitego gola dla drużyny gości strzelił były reprezentant Polski, Adrian Mierzejewski.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie już na samym początku spotkania. W 1. minucie na listę strzelców wpisał się Alan Kardec. Mierzejewski bramkę strzelił w 22. minucie. 33-latek przejął piłkę na własnej połowie, okiwał trzech przeciwników, wbiegł w pole karne i pokonał bramkarza rywali. Była to dla niego pierwsza bramka w tym sezonie.

W drugiej połowie gospodarze mogli wyrównać. W 62. minucie gola zdobył Jiakang Hui, ale pod koniec meczu karnego zmarnował Felix Bastians.