9 goli na zakończenie kolejki w Serie A. Milan nie dał się dopaść. VIDEO!

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 14-09-2014 22:40

Szalony mecz na zakończenie 2. kolejki Serie A. Milan pokonał Parmę w spotkaniu, w którym kibice obejrzeli 9 goli i dwie czerwone kartki!

Milan pod wodzą Filippo Inzaghiego zaskakuje. W pierwszej kolejce wygrał 3:1 z Lazio Rzym, a tym razem strzelił aż 5 goli Parmie na jej stadionie. Co prawda 3 też stracił, ale punkty powędrowały do Mediolanu.

Już do przerwy Milan prowadził 3:1. Zaczęło się od gola Bonaventury, który wykorzystał podanie Hondy. Po chwili wyrównał Cassano, ale w 37. minucie głową trafił Honda. Tuż przed przerwą z karnego wynik po I połowie ustalił Menez.

Kilka minut po zmianie stron bramkę kontaktową zdobył Felipe, a gdy w 58. minucie z boiska wyleciał Bonera wydawało się, że Parma zaraz odrobi straty.

Marzenia o remisie prysły w 68. minucie po genialnej akcji De Jonga, który znakomicie popracował w odbiorze piłki, a potem dokończył dzieła zniszczenia!

Jeszcze po golu Lucarelliego Parma próbowała się podnieść, ale Menez wymierzył jej kolejny cios po fatalnym błędzie defensywy gospodarzy! Chwilę wcześniej z boiska wyleciał Felipe.

Parma nie złożyła broni. W 89. minucie samobójczego gola strzelił De Sciglio i zrobiło się tylko 5:4 dla Milanu.

Glik pomógł wygrać... Sampdorii. Słaby występ Polaka. VIDEO!