Bayern Monachium mistrzem Niemiec!

Data dodania: 26-04-2015 20:13

Bayern Monachium na 4 kolejki przed końcem sezonu został mistrzem Niemiec. Ekipa Pepa Guardioli w sobotę wygrała swój mecz, a w niedzielę mogła otwierać szampany po porażce VfL Wolfsburg.

Bayern w sobotę pokonał 1:0 Herthę Berlin po golu Schweinsteigera w 80. minucie. Żeby świętować potrzebował jeszcze, by "Wilki" nie wygrały w niedzielę z Borussią Moenchengladbach na wyjeździe! Z Borussią, która dwukrotnie w tym sezonie ograła Bayern!

Wolfsburg na boisku 3. ekipy Bundesligi zaprezentował się słabiutko. Goście nie oddali nawet celnego strzału, a w 90. minucie po uderzeniu Maxa Kruse stracili gola i przegrali.

Borussia dzięki wygranej jest już pewna tego, że zagra przynajmniej w eliminacjach Ligi Mistrzów. Jeśli jednak utrzyma 3. miejsce lub wyprzedzi jeszcze Wolfsburg, to zapewni sobie udział w fazie grupowej LM!

W Manchesterze United wybrali już następcę De Gei!