Chamskie zachowanie Pepa Guardioli. Trenerowi Bayernu puściły nerwy... VIDEO

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 07-08-2014 8:43

To był tylko mecz towarzyski, a Pepowi Guardioli puściły nerwy. Po przegranym przez Bayern Monachium 1:2 spotkaniu z MLS All-Stars Hiszpan zachował się po chamsku.

Bayern prowadził z gwiazdami MLS 1:0 po golu Roberta Lewandowskiego z 8. minuty. W II połowie gospodarze strzelili jednak dwie bramki i wygrali.

KAPITALNY gol Lewandowskie. Bayern jednak gorszy od Dream Teamu! VIDEO

Po końcowym gwizdku atmosfera, mimo towarzyskiego charakteru meczu, była napięta. Do tego stopnia, że Pep Guardiola odmówił zwyczajowego uściśnięcia dłoni trenera rywali - w tym przypadku Caleba Portera.

Guardiola tuż po zakończeniu spotkania mógł być wściekły. Gwiazdy MLS zagrały bowiem dosyć ostro i być może o to miał pretensje trener Bayernu do swojego kolegi po fachu. W końcówce meczu na murawie leżeli Xherdan Shaqiri oraz Bastian Schweinsteiger. Do tego doszła porażka i Guardioli puściły nerwy.

Po całej sytuacji Porter nie miał pretensji do Guardioli. Podobno zresztą Hiszpan gdy ochłonął, to podał rękę szkoleniowcowi z USA w szatni.

Po laniu od Legii Celtic zwolni Deilę? Wielki przegrany ubiegłego sezonu jego następcą?