Gol Guerriera i zwycięstwo Haiti

Data dodania: 19-11-2014 10:23

W ostatnim meczu o Puchar Karaibów Haiti wygrało z reprezentacją Kuby 2:1, a jedną z bramek dla zwycięskiej drużyny zdobył piłkarz Białej Gwiazdy – Donald Guerrier - podała oficjalna strona Wisły Kraków.

Pokonanie obrońcy trofeum - Kuby dało Haiti trzecie miejsce w turnieju, triumfatorem rozgrywek został zespół Jamajki, a na drugiej pozycji uplasowała się drużyna Trinidad i Tobago. Zespół Guerriera i Sarkiego, dzięki temu że znalazł się w najlepszej czwórce turnieju, zakwalifikował się również do przyszłorocznej batalii o Złoty Puchar CONCACAF.

Do sukcesu Haiti przyczynił się Donald Guerrier, który zdobył w tym spotkaniu bramkę dającą prowadzenie 2:0. Na murawie zawodnik Wisły przebywał zaledwie 7 minut, pojawił się bowiem w 79. minucie meczu. Emmanuel Sarki rozegrał pełne 90 minut.

Haiti - Kuba 2:1 (0:0)
Bramki: Mechack Jerome 56, Wilde-Donald Guerrier 86 - Ariel Martinez 89