Gol Polaka w starciu z wiceliderem!

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 11-05-2015 22:31

Janusz Gol zdobył drugiego gola w sezonie Premier Ligi. Jego Amkar Perm zremisował na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek FK Krasnodar (1:1).

Gol trafił do siatki w 23. minucie i doprowadził do remisu, bowiem gospodarze prowadzili po bramce Mauricio z 8. minuty.

FK Krasnodar miał szansę wygrać, ale w 64. minucie Mauricio nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił Roman Gierus.

W zespole gospodarzy zabrakło kontuzjowanego Artura Jędrzejczyka.

Amkar ma na koncie 25 punktów i zajmuje 13. miejsce w tabeli. FK Krasnodar jest wiceliderem rozgrywek z 55 oczkami.