Hit Ligue 1 dla mistrza. Lider musiał uznać wyższość

Data dodania: 09-11-2014 22:58

Hit Ligue 1 dla Paris Saint-Germain. Mistrz pokonał lidera - Olympique Marsylia.

PSG w tym sezonie nie przegrał jeszcze meczu. Zmorą mistrza były jednak remisy, których w pierwszych 9 kolejkach zanotował aż 6.

W niedzielę w meczu 13. kolejki PSG podejmował Marsylię. I wygrał czwarte spotkanie z rzędu!

Prowadzenie PSG dał w 38. minucie Lucas.

Wynik 1:0 utrzymał się do 86. minuty, gdy na 2:0 podwyższył Cavani. W tym momencie PSG grało już w przewadze, bo sędzia w 77. minucie postanowił wyrzucić z boiska Imbulę.

W 66. minucie na boisku pojawił się Zlatan Ibrahimovic. Szwed poprzedni mecz rozegrał we wrześniu.

Dzięki wygranej PSG zbliżył się do liderującej Marsylii na punkt.