Jak się bawić, to się bawić. Sędzia wyrzucił trenera, a ten zakumplował się z kibicami (VIDEO)

Data dodania: 14-01-2015 22:21

Trener Realu Sociedad San Sebastian David Moyes część pucharowego meczu z Villarreal został odesłany na trybuny. Tam... zakumplował się z kibicami.

To był bardzo nerwowy rewanż 1/8 finału. Real Sociedad San Sebastian starał się u siebie odrobić skromną stratę z wyjazdowego spotkania z Villarreal, gdzie przegrał 0:1.

W 27. minucie goście objęli prowadzenie po strzale Moreno. Wyrównał w 45. minucie Vela, ale w 73. minucie Vilarreal znowu prowadził - tym razem po strzale Dos Santosa. 2 minuty później wyrównał Granero.

Część spotkania z trybun obejrzał trener Realu David Moyes. Anglik po odesłaniu na trybuny zakumplował się z kibicami.

Ajax ściągnął piłkarza z Barcelony, ale przed Legią straci dwie gwiazdy?