Juventus po dwóch remisach wygrał w Serie A (VIDEO)

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 18-12-2014 20:56

Juventus Turyn po dwóch remisach znowu wygrał w Serie A. "Stara Dama" juz po kwadransie miała mecz z Cagliari Calcio pod całkowitą kontrolą.

Szybkie 2:0
Juventus już w 3. minucie objęła prowadzenie. Argentyńczyk był tam, gdzie trzeba i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Na 2:0 podwyższył kapitalnym strzałem Arturo Vidal. Chilijczyk nie strzelał na siłę, ale przymierzył idealnie i trafił do siatki.

Lloente się doczekał
Fernando Llorente nie zachwyca w Juventusie w tym sezonie. Strzelił gola Palermo, dwa Parmie i na tym poprzestał. W spotkaniu z Cagliari w 50. minucie zdobył 4. bramkę w sezonie, a 23. w 65. spotkaniu w Juventusie w ogóle.

W tym sezonie od Llorente skuteczniejsi w Juventusie są tylko ci, którzy trafili także z Cagliari. Tevez zdobył 10. bramkę, a Vidal 5.

Honor uratowany, Zeman się nie cieszył
Zdenek Zeman jest znany ze swojej niechęci do Juventusu. Czech na czwartkowy mecz zestawił skład ofensywnie, ale szybko został skarcony. Zemana nie cieszyła więc nawet specjalnie bramka zdobyta w 65. minucie przez Rossettiniego.