Legia ograła Lecha. Jest bliżej finału. 2 gole w ciągu minuty!

Data dodania: 25-05-2016 18:53

Legia Warszawa wygrała pierwszy półfinałowy mecz Centralnej Ligi Juniorów z Lechem Poznań. "Kolejorz" prowadził na wyjeździe, ale potem stracił dwa gole w ciągu minuty!

Lech do przerwy prowadził na Łazienkowskiej 3 po golu 17-letniego Dawida Kurminowskiego. W przerwie w Legii zaszły dwie zmiany. Na boisku weszli Konrad Michalak i Miłosz Szczepański. Ten drugi w 55. i 56. minucie trafił do siatki i to Legia prowadziła.

Ostatecznie więcej goli nie padło i kwestia awansu do finału rozstrzygnie się w rewanżu we Wronkach w niedzielę o 13:00.