Legia się bawi... Tak Saganowski świętował 100. gola. Co Wy na to?

Data dodania: 25-08-2014 9:17

Marek Saganowski strzelił setnego gola w T-Mobile Ekstraklasie. W niedzielę po meczu z Koroną Kielce legioniści mieli więc co świętować. Oj działo się.

Legia w mocno odległym od podstawowego składzie ograła w meczu 6. kolejki Koronę Kielce (2:0). Wynik spotkania ustalił Marek Saganowski. Dla rezerwowego w tym meczu napastnika, który na boisko wszedł w 71. minucie, a do siatki trafił 5 minut później, był to gol numer 100 w Ekstraklasie.

Nic więc dziwnego, że Saganowski po wyczynie był w znakomitym nastroju i zaprosił kolegów na imprezę. Tam sparodiował głośną ostatnio akcję ALS Ice Bucket Challenge. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Filmik w sieci opublikował Jakub Rzeźniczak, który potem go usunął, ale film żyje już innym życiem w internecie.

W czwartek Legię czeka rewanżowy mecz IV rundy el. Ligi Europy z Aktobe. W Kazachstanie Legia wygrała 1:0.