Marsylia wróciła na fotel lidera. Snajper z kolejnym golem

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 07-12-2014 23:20

Olympique Marsylia wrócił na fotel lidera Ligue 1. OM pokonał Metz i nadal wyprzedza PSG.

Marsylia do przerwy prowadziła 1:0 po strzale Gignaca z 43. minuty. Tuż po zmianie stron - w 46. minucie wyrównał doświadczony Florent Malouda.

Bramkę na wagę trzech punktów i powrotu na fotel lidera - punkt przed PSG - strzelił w 59. minucie Ayew, dla którego była to 3. bramka w sezonie. O 9 więcej ma Gignac, który jednym trafieniem ustępujee najskuteczniejszemu strzelcowi Ligue 1 - Lacazette.

W doliczonym czasie gry na 3:1 dla OM trafił Payet.