Monaco przełamało złą passę! Gładkie zwycięstwo

Data dodania: 18-10-2014 21:57

W dwóch ostatnich ligowych spotkaniach AS Monaco nie potrafiło odnieść zwycięstwa, ale sytuacja uległa zmianie w ten weekend. Wicemistrzowie Francji pokonali Evian TG 2:0.

W jednym z najciekawszych sobotnich spotkań 10. kolejki Ligue, rozgrywanych o godzinie 20:00, AS Monaco podejmowało u siebie Evian TG. Faworytem była drużyna z księstwa, ale nikt nie odbierał szans gościom.

Pierwsza połowa spotkania przyniosła nam tylko jedno trafienie. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Joao Moutinho, który pewnym uderzeniem zamienił jedenastkę na bramkę.

Wynik spotkania w 70. minucie podwyższył Yannick Ferreira Carrasco, który po zagraniu od Ricardo Carvalho mógł się cieszyć z pierwszej bramki w sezonie.

Do ostatnich minut obie druźyny miały okazje bramkowe, ale nic w tym spotkaniu już się nie zmieniło. Po dziesięciu kolejkach AS Monaco zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem 14. punktów. Z kolei znajduje się na szenastej lokacie, mając na koncie dziesięć "oczek".