Mourinho triumfuje! Z transferami letnimi trafił idealnie (VIDEO)

Data dodania: 22-11-2014 18:14

Jose Mourinho może być z siebie dumny. Latem dokonał znakomitych zakupów do Chelsea Londyn!

Portugalczyk sprowadził w letnim okienku transferowym Cesca Fabregasa z FC Barcelona i Diego Costę z Atletico Madryt. Obaj nadają ton grze "The Blues".

W sobotnim meczu 12. kolejki Premier League Chelsea podejmowała West Bromwich Albion. Swojego 11. gola w 11., występie w PL strzelił Diego Costa, a Fabregas zaliczył 10. asystę w 12. meczu.

Chelsea szybko prowadziła 2:0, bo Costa prowadzenie dał gospodarzom w 11. minucie, a Hazard podwyższył w 25. minucie z podania Fabregasa, a od 29. minuty grała w przewadze. Z boiska został usunięty Yacob.

Mimo gry w przewadze Chelsea nie zdobyła już kolejnych bramek i ostatecznie 10. zwycięstwo w sezonie zakończyła na wyniku 2:0.