Pięć bramek w Katowicach!

Data dodania: 25-10-2014 18:57

GKS Katowice nie podołał zadaniu i w czternastej kolejce I ligi przegrał u siebie z Dolcanem Ząbki 2:3.

14. kolejka 1. ligi
GKS Katowice - Dolcan Ząbki 2:3 (0:3)
Bramki: Grzegorz Goncerz 56, 87 - Kamil Mazek 9, Tomasz Chałas 11, Rafał Grzelak 17
GKS: Antonin Bucek, Alan Czerwiński, Łukasz Pielorz, Mateusz Kamiński, Rafał Pietrzak, Sławomir Duda, Kamil Cholerzyński (46. Piotr Ceglarz)Michał Nawrot, Krzysztof Wołkowicz (71. Dariusz Zapotoczny)Przemysław Pitry (59. Rafał Kujawa)Grzegorz Goncerz.
Dolcan: Rafał Leszczyński, Piotr Klepczarek, Mateusz Cichocki, Julien Tadrowski, Rafał Grzelak, Damian Jakubik, Adrian Łuszkiewicz, Szymon Matuszek, Kamil Mazek (81. Tomasz Prejs)Grzegorz Piesio, Tomasz Chałas (63. Paweł Tarnowski).
Żółte kartki: Kamil Cholerzyński, Krzysztof Wołkowicz, Alan Czerwiński, Rafał Pietrzak - Rafał Leszczyński, Grzegorz Piesio.
Sędziował:
Sebastian Krasny (Kraków).

Festiwal strzelecki goście rozpoczęli w dziewiątej minucie, kiedy to Kamil Mazek wpisał się na listę strzelców. Dwie minuty później wynik meczu podwyższył Tomasz Chałas. Od 17. minuty było 0:3 dla gości, po trafieniu Rafała Grzelaka.

Gospodarzom bramkę udało się zdobyć dopiero w 56. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Grzegorz Goncerz. Swoje drugie trafienie Goncerz zanotował na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Po czternastu kolejkach Dolcan Ząbki zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 21. punktów. "Oczko" mniej ma siódmy GKS Katowice.