Piotr Zieliński w pierwszym składzie i z kuriozalną asystą (VIDEO)

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 28-10-2014 22:55

Piotr Zieliński po raz pierwszy w tym sezonie zagrał w pierwszym składzie Empoli w meczu 9. kolejki Serie A z Sassuolo. Polak zaliczył asystę.

Zieliński w 18. minucie wyjazdowego meczu otworzył drogę do bramki Daniele Croce, który pokonał Andreę Consigliego.

Do przerwy Empoli prowadziło 1:0, ale po zmianie stron trafiali już tylko gospodarze. W 56. minucie wyrównał Simone Missiroli, a w 61. minucie na 2:1 trafił Sergio Floccari.W 73. minucie wynik meczu na 3:1 dla Sassuolo ustalił Domenico Berardi, który w 59. minucie, przy stanie 1:1, nie wykorzystał rzutu karnego.

Piotr Zieliński przebywał na boisku do 69. minuty. Rozegrał więc dokładnie tyle samo minut, ile spędził na murawie w czterech wcześniejszych występach!

W tabeli Serie A Sassuolo ma po 9 meczach 10 punktów, a Empoli 7.