Pokaz siły we Francji! Marsylia zdeklasowała rywala

Data dodania: 29-08-2014 22:57

Początek zmagań w ramach 4. kolejki Ligue 1 podniósł apetyt niejednemu kibicowi. Wszystko za sprawą Olympique Marsylia, który bez większych problemów zdeklasował u siebie OGC Nicea 4:0. Na szczególną uwagę zasługuje Abdelaziza Barrady z 87. minuty spotkania, gdyż dosłownie chwilę wcześniej zameldował się na placu gry.

Spotkania rozpoczęło się od ataków ze strony gospodarzy, którzy szukali drogi do siatki rywala. Na pierwsze trafienie nie musieli zbyt długo czekać, gdyż na listę strzelców już w 19. minucie wpisał się Dmitri Payet.

Kolejną bramkę zdobyli tuż przed zejściem do szatni. Andrew Ayew posłał piłkę do lepiej ustawionego Florian Thauvin, który nie dał żadnych szans golkiperowi.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części meczu z kolejnego trafienia cieszył się Dmitri Payet. Tym razem piłkę dogrywał mu autor drugiego trafienia, Florian Thauvin.

Festiwal strzelecki w 87. minucie spotkania zakończył Abdelaziz Barrada, który dosłownie parę sekund wcześniej zmienił na boisku Andre Ayew. Asystę na swoje konto może zapisać Roman Alessandrini, który również na placu gry pojawił się z ławki rezerwowych.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, Olympique Marsylia z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Z kolei Nicea wciąż ma cztery "oczka", ale spadła na dwunastą lokatę.