Polanski skuteczny w ostatnich dniach. Znowu trafił do siatki (VIDEO)

Data dodania: 03-03-2015 21:03

Eugen Polanski trafił do siatki w drugim z rzędu meczu TSG 1899 Hoffenheim. Reprezentant Polski tym razem zdobył gola w Pucharze Niemiec.

Polanski w weekend zdobył gola w wygranym 2:0 meczu z Mainz w 23. kolejce Bundesligi.

We wtorek "Ojgen"pokonał bramkarza VfR Aalen w spotkaniu 1.8 finału Pucharu Niemiec. Golkiper 17. zespołu 2. Bundesligi musiał wyjąć piłkę z siatki w 16. minucie. Wynik potyczki ustalił w 56. minucie Kevin Volland i Hoffenheim wygrał 2:0.

Polanski zagrał całe spotkanie. Ćwierćfinały zostaną rozegrane w dniach 7-8 kwietnia.

Voetbal International: Holendrzy chcą Henninga Berga!