Spartak rozbity przez ekipę Polaka. Gole byłych piłkarzy moskiewskiego zespołu

Data dodania: 14-08-2014 20:55

Artur Jędrzejczyk rozegrał całe spotkanie w barwach Krasnodaru przeciwko Spartakowi Moskwa, a jego drużyna sprawiła swoim kibicom miłą niespodziankę, rozbijając w pył faworyzowanego rywala 4:0 w ramach starcia 3. kolejki rosyjskiej Premier Ligi.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy na prowadzenie wyszli już po 27 minutach za sprawą trafienia Marata Izmaiłowa. Druga połowa meczu była już prawdziwym popisem gospodarzy, którzy za sprawą Ariego, Bystrowa i Joaozinho ustalili rezultat na 4:0.Warto dodać, że Bystrow i Ari to byli piłkarze Spartaka.

Była to pierwsza porażka Spartaka w obecnym sezonie ligowym i zarazem pierwsze zwycięstwo Krasnodaru.

Krasnodar - Spartak Moskwa 4:0
Bramki: Izmaiłow 27, Ari 56, Bystrow 62, Joaozinho 67 k.