Rybus, Komorowski i spółka stracili wygraną w Moskwie w 90. minucie!

Data dodania: 20-09-2014 20:11

Terek Grozny po golu w 90. minucie stracił zwycięstwo nad Spartakiem Moskwa na wyjeździe!

Zespół Macieja Rybusa (zagrał do 84. minutu) i Marcina Komorowskiego (cały mecz) prowadził ze Spartakiem na wyjeździe 1:0 po golu Mauricio w 14. minucie.

Zwycięstwo nad wiceliderem Premier Ligi stracił w doliczonym czasie gry, gdy po rzucie wolnym wyrównał Jurado.

Spartak po remisie nie wrócił na 2. miejsce w tabeli. Oddał je Kubaniowi Krasnodar. Ma na koncie 16 punktów. Kubań wywalczył 18, a prowadzący Zenit po 8 kolejkach ma komplet "oczek". Terek wywalczył 15 punktów.