Szampański wieczór w Madrycie! El Clasico dla Realu. VIDEO

Data dodania: 25-10-2014 20:48

El Clasico za nami! Zwycięzca mógł być tylko jeden i tym razem nim został Real Madryt, który będzie świętował całą noc! Obejrzeliśmy emocjonujący pojedynek, w którym poszczególne sytuacje i interwencje zadecydowały o ostatecznym rezultacie.

Gran Derbi, czyli wojna o 3 punkty, honor i historię.

9. kolejka La Liga
Real Madryt - FC Barcelona 3:1 (1:1)
Bramki: Cristiano Ronaldo 35-k., Pepe 51, Karim Benzema 61 - Neymar 4
Real: Iker Casillas, Daniel Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, James Rodriguez, Toni Kroos, Luka Modrić (88. Alvaro Arbeloa)Isco (83. Asier Illarramendi)Cristiano Ronaldo, Karim Benzema (86. Sami Khedira).
FC Barcelona: Claudio Bravo, Dani Alves, Javier Mascherano, Gerard Pique, Jeremy Mathieu, Sergio Busquets, Xavi Hernandez (60. Ivan Rakitić)Andres Iniesta (72. Sergi Roberto)Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez (69. Pedro Rodriguez).
Żółte kartki: Daniel Carvajal - Lionel Messi, Neymar, Gerard Pique, Andres Iniesta.
Sędziował:
Gil Manzano.

El Clasico czas zacząć!
To będzie pojedynek inny niż wszystkie! FC Barcelona przed kolejką zajmowała pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 22. punktów i to bez straty bramki. Z kolei Real miał cztery "oczka" mniej, ale podopieczni Carlo Ancelottiego są w gazie, co udowodnili w ostatnich meczach. Będzie ciekawie!

Błyskawiczna bramka Neymara
Cztery minuty spotkania za nami, a FC Barcelona prowadziła w tym meczu. Luis Suarez przerzucił piłkę na lewą stronę boiska do Neymara, ten zszedł do środka i płaskim uderzeniem nie dał żadnych szans Ikerowi Casillasowi.

To powinno być wyrównanie!
Od 11. minuty na tablicy świetlnej powinno być 1:1. Z lewej strony boiska piłkę w pole karne zagrywał Cristiano Ronaldo, a tam najwyżej wyskoczył Karim Benzema, który głową posłał piłkę w poprzeczkę. Było blisko!

Jak tego Messi nie strzeliłeś?!
Takie sytuacje Argentyńczyka kończy z zamkniętymi oczami! Argentyńczyk miał stuprocentową sytuację po zagraniu od Luisa Suareza, ale swoją drużynę uratował Iker Casillas, który znowu będzie królem.

Ronaldo zamienia jedenastkę na bramkę!
W 35. minucie arbiter podyktował rzut karny dla Realu Madryt, po tym jak piłkę ręką we własnym polu karnym zagrywał Gerard Pique. Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo, który pewnym uderzeniem doprowadził do remisu.

Real wychodzi na prowadzenie po bramce Pepe!
Od 51. minuty gospodarze prowadzili 2:1! Piłkę z rzutu rożnego na głowę portugalskiego defensora posłał Toni Kroos, a Pepe bez większych problemów wpisał się na listę strzelców.

Zabójcza kontra i Madryt świętuje!
Z błyskawicznym atakiem dziesięć minut później wyszli zawodnicy Realu Madryt. James Rodriguez posłał futbolówkę do Karima Benzemy, który płaskim uderzeniem w długi róg bramki pokonał Claudio Bravo.

Trzy punkty zostają w Madrycie!
Takie spotkania chcemy oglądać! Po emocjonującym pojedynku Real Madryt pokonał FC Barcelona 3:1 i dzisiejszego wieczoru Madryt spać nie będzie. "Los Blancos" zajmują drugie miejsce w tabeli za pierwszą Barcą, która wciąż ma punkt więcej na koncie.