Wolski nadal w Fiorentinie. Strzelił gola. Przekonał kogoś do pozyskania go?

Data dodania: 23-08-2014 6:22

Rafał Wolski wciąż przymierza się do opuszczenia Fiorentiny, ale póki co gra w sparingach Violi. I stara się pokazać z jak najlepszej strony.

W piątek Wolski dostał szansę od trenera Vincenzo Montelli występu po przerwie w meczu towarzyskim z trzecioligowym AS Lucchese. 22-letni polski pomocnik zagrał nieźle i strzelił nawet gola, a Viola wygrała 2:0. "Wolak" do siatki trafił w 77. minucie, ustalając wynik spotkania. Pierwszego gola zdobył w I połowie Juan Manuel Vargas.

Gol Vargasa:

Mimo gola Wolski nadal jest bliski wypożyczenia z Fiorentiny. Nieaktualny jest temat Werderu Brema i chyba Empoli, ale nadal Polakiem interesują się Cesena Calcio oraz Atalanta Bergamo.

Kataloński "Sport": Barcelona chciała pozyskać gwiazdę Realu!