Wszołek architektem pierwszego zwycięstwa w sezonie(VIDEO)

Data dodania: 03-02-2016 22:59

Paweł Wszołek zanotował bardzo dobry mecz w Serie A. Polak popisał się asystami w wygranym 2:1 meczu z Atalantą Bergamo.

Zamykający tabelę Serie A Hellas wyszedł na mecz z Atalantą z Pawłem Wszołkiemw pierwszym składzie. Pozyskany z Toulouse Dominik Furman zasiadł na ławce rezerwowych i ostatecznie nie doczekał się debiutu.

Były legionista z ławki rezerwowych podziwiał występ Wszołka. Eksgracz Polonii Warszawa zanotował dwie asysty. W 42. minucie po podaniu Polaka wyrównał na 1:1 Siligardi, a w 83. minucie Pazzini zadał cios na 2:1. Bramkę dla Atalanty zdobył w 30. minucie Conti.

Oto podania Wszołka:

Hellas doczekał się pierwszego zwycięstwa w sezonie i poprawił swój dorobek punktowy. Ma 14 "oczek" w 23 meczach i do bezpiecznej pozycji traci 10 punktów.