Tottenham też chciał Oezila, ale...
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 04-09-2013 9:53
Transfer Mesuta Oezila do Arsenalu Londyn był jednym z najbardziej zaskakujących tego lata. Niewiele jednak brakowało, by reprezentant Niemiec grał w innym klube ze stolicy Anglii.
Jak donosi "El Confidencial", do samego końca nie było pewne, w jakim klubie od nowego sezonu zagra Mesut Oezil.
W trakcie negocjacji Realu Madryt z Arsenalem Londyn, do gry włączył się właściciel Tottenhamu, Daniel Levy. Jego zdaniem, "Królewscy" na mocy umowy partnerskiej podpisanej po finalizacji transferu Luki Modricia do Realu Madryt, powinni dać pierwszeństwo "Kogutom" w walce o Oezila.
Florentino Perez stwierdził wówczas, iż rozmowy z Arsenalem są niezwykle zaawansowane i nie może już ich przerwać. Kilka godzin później doszło do finalizacji transferu, a Mesut Oezil zamiast "Kogutem" został "Kanonierem".
Futbol.pl











