Polak osłabił zespół. Przegrali 0:3

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 07-04-2014 19:30

Piotr Polczak nie będzie miło wspominał spotkania z Lokomotiwem Moskwa. Polak wyleciał z boiska za czerwoną kartkę, a rywale gładko ograli jego Wołgę Wyżni Nowogród 3:0.

Znajdująca się w strefie spadkowej Wołga, grała na wyjeździe z kandydatem do mistrzostwa Rosji - Lokomotiwem Moskwa. W zespole gości z Wyżniego Nowogrodu trzon defensywy stanowili Polacy - Piotr Polczak i Marcin Kowalczyk.

Ten pierwszy wyleciał z boiska w 24. minucie za brutalny faul, otrzymując czerwoną kartkę. Chwilę potem w roli głównej znalazł się Kowalczyk, który sprokurował karnego, dostał żółtą kartkę, a rywale wykorzystując jedenastkę wyszli na prowadzenie.

Po przerwie Lokomotiw strzelił jeszcze dwa gole i ostatecznie wygrał 3:0, pieczętując awans na fotel lidera ligi rosyjskiej. Wołga z kolei wciąż jest przedostatnim zespołem ligi.