Rezerwowy bohaterem Marsylii. Olympique gra o puchary

Data dodania: 12-04-2014 0:58

Olympique Marsylia nie składa broni w walce o europejskie puchary. W meczu 33. kolejki Marsylia odniosła bardzo cenne zwycięstwo nad Montpellier.

Bohaterem zespołu Jose Anigo został Dimitri Payet. Rezerwowy piłkarz w 89. minucie strzelił gola na 3:2 i wagę trzech punktów.

Wcześniej Montpellier dwukrotnie odrabiał straty. Na gola Valbueny z 42. minuty odpowiedział w 48. minucie Cabella, a po bramce Gignaca z 58. minuty gospodarze wyrównali w 79. minucie po strzale Sansona.

W tabeli Ligue 1 Marsylia zajmuje 6. miejsce z 51 punktami. Ma tyle samo "oczek" co 5. w stawce Lyon. Niedawny mistrz Francji, Montpellier jest na 13. lokacie.